Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims2be, hogyan kell beletenni...

Sims2be, hogyan kell beletenni ilyen egyedi tartalmakat?

Figyelt kérdés

Például lovas kocsi,lovak,zenedoboz,új növények

Vannak olyanok,amiket telepíteni kell külön és azokkal nincs probléma,de ezeket nem lehet telepíteni,mert nem olyan fájl.Ezek olyanok fájlok,mint a haj,ruha,csempe,tapéta.A különbség a haj,ruha,csempe,tapéta és a lovak,lovaskocsi,stb. között az,hogy a ruhákat,hajakat,stb.beteszi a játékba,de ezeket nem,hiába rakom a dokumentumokon belül a sims mappába és azon belül a donwloadsba(mellesleg még ki is van írva,hogy így kell betenni a játékba,de nem teszi,pedig még engedélyeztem is amikor beléptem a játékba,hogy tegye bele)



2012. nov. 29. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Package fájlok? Azokat is Dokumentumok\EA Games\The Sims 2\Downloads mappába kell tenni. Ha zip vagy rar akkor először ki kell csomagolni. Hogy megjelenjen kell a mesh is hozzá, ami néha külön tölthető le valahol ott ahonnan a cuccot töltötted.
2012. nov. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor ezek szerint a mesh kihagyása a probléma
2012. nov. 29. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Várj, ha a ruhákat, hajakat beleteszi, akkor miért nem rakja bele a többit? Kicsomagoltad? (Bocs, azt nem írtad.)
2012. dec. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsomagoltam,de akkor se tette,de mind1 találtam azóta helyette pár cuccot
2012. dec. 6. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!