Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Equivalent exchange EMC...

Arkangyal95 kérdése:

Equivalent exchange EMC -jéhet hasonló modot keresek minecraft 1.4.2 Tudtok ebben segíteni? (lent)

Figyelt kérdés
a lényeg ha szerzek sok kevésbé értékes cuccot(pl.: Cobestone) valahogy tudjak csinálni belőle más dolgokat

2012. nov. 29. 19:53
 1/5 Br3nor ***** válasza:

Szerintem más mod nem csinál EMC hez hasonlító rendszert. Viszont lehet utána fogok nézni mert mostmár engem is érdekelne :D

Egyébként mi a problémád az EE3-al hogy inkább másikat akarsz?

2012. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
abba úgytudom nincs benne EMC
2012. nov. 30. 19:55
 3/5 Br3nor ***** válasza:

Most hogy így mondod pont ma olvastam, hogy az FTB-be azért nem került még bele az EE mert még nincs kész :D

De ha ki fog jönni akkor sztem azt tudod majd hasznosítani mivel lesz benne EMC is sőt szállítani is lehet vezetéken stb.

Ezek várhatóak az új verzióban:

- Red Matter itemek ki lettek véve. (megjegyzés: Akkor a Dark marad ezek szerin?!) :)

- Collectorok ki lettek véve.

- Condenserek ki lettek véve.

- The Destruction Catalyst/Hyperkinetic Lens itemek ki lettek véve.

- Az EMC rendszer megmarad de sokkal izgalmasabb formát kap és új érdeke

s mechanizmusokat.

- Lesz lehetőség az EMC elvezetésére "vezetéken"

- Több beállítási lehetőség a játékosoknak mind a rendszer adminisztrátoroknak egyaránt.

- EE3 új API-t kap.

- A transmutation rendszer hasonló lesz a jól megszokott Transmutation Tablet-hez, de jelenleg folynak még az ötletelések az átalakításán, hogy ne legyen túl "egyszerű"

2012. nov. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ezek mikorra várhatók?
2012. dec. 1. 15:07
 5/5 Br3nor ***** válasza:
Jó kérdés. Úgy tudom a fórumukon megy még a veszekedés, hogy milyen legyen a végleges rendszer plusz azt még meg is kell írni. Gondolom amennyire amennyire tudnak sietnek vele, mivel amíg nincs kész addig az ftb-ben egyáltalán nincs EE. Ha tudsz angolul nézegesd a fórumukat ott biztos kinnt van hogy állnak
2012. dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!