Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom a The Sims 2-ben...

Hogyan tudom a The Sims 2-ben a simet záróvizsgára küldeni?

Figyelt kérdés
A The Sims 2 Egyetem kiegészítőben mikor eljön a záróvizsga ideje nem tudom elküldeni a simet. A simre kattintva a Főiskola menüponton belül nincs olyan hogy "záróvizsgára menni". Mi lehet a gond?

2012. nov. 30. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos már rég játszottam azzal a kiegészitővel, de itt van egy leirás hátha segit.


[link]

2012. dec. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rákattintasz a simre kijön egy olyan menüpont hogy főiskola ott a záróvizsgára menni(ezt csak akkor tudod megtenni ha félévi vagy év végi záróvizsga jön) amikor meg már végzős akkor is ugyan ezt.
2012. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy a Főiskola menüponton belül kellene lennie a vizsga elött, hogy "záróvizsgára küldés", de valamiért nincs olyan. A linket elolvastam,így még van egy ötletem. Köszönöm
2012. dec. 3. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2012. dec. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!