Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A diablo3-ba valaki feltörte...

A diablo3-ba valaki feltörte a fiókom és ezért törölték újra megvettem mert a cd kulcs nem használhatom fel mégegyszer. Az a kérdésem hogy szerezzek benne gyorsan 10 millát, nem igazi pénzért, nincs kedvem újra kínlodni az egészet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
te kidobtal meg 1x penzt a jatekra ahelyett hogy a supportnak bebizonyitsd hogy elloptak az accod?
2012. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen.Én irtama suppurtnak de azt mondták küldjem el nekik postán a személyimet de ennyi pénzért újra meg tudom venni a játékot.
2012. dec. 2. 08:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak apró értelmezési gondjaid. Nem a személyidet kell elküldeni, hanem egy fotót a személyidről (vagy jogsi,/útlevél) +játék doboz/kódról egyben szkenelve e-mailben(!!!). Kb ennyi lett volna. Persze ha belépéskor "Kedves Torkosborz" volt a szöveg (erre a névre regisztráltad és nem a sajátodra), akkor akadhatott volna gond. Igazából szép érthető, szájbarágós videó útmutató is van a tennivalókról a bneten és a youtube-on is.


Legközelebb használj majd authenticatort! Windowsra hivatalosan nem támogatott, de van működőképes progi. Okostelefonra is letölthető. Mindegyik ingyenes


A 10 millió gold az most kb 2,5-3,25 euró. Az max egy ezres. Ha jól értem új játékot vettél 8-15k közti áron és inkább kifarmolod ezután a 10 millát kezdő karakterekkel. Értem. Sok szerencsét! :)

2012. dec. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!