Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-ben ki a...

League of Legends-ben ki a kedvenc championotok? Miért?

Figyelt kérdés

#hős #champion #kedvenc hős
2012. dec. 1. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Graves és Kassadin. Graves kedvenc ad carrym azzal vagyok a legjobb. Kassadin meg szerintem a legjobb mides.
2012. dec. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem Ryze, mert az volt az első champ em, igaz ez régen volt a nagy átalakítása előtt/nerf/ mikor még volt is ereje, mostanra már nem játszok vele sokat,de ha szórakozni akarok néha-néha előveszem.
2012. dec. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Blitzkrank, egyszeruen nagyszeru
2012. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Midre Swain az ultija miatt(volt már vagy 10 pentám vele), Adc Sivir Spell Block miatt, Jungle Nocturne nagyon erős early gameben de endgameben sem lesz használhatatlan mint pl shaco, meg amumu is kedvenc lenne ha nem bannolnák mindig. Top Irelia '' Better nerf Irelia'' Support meg Alistar W, Q kombó miatt.
2012. dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

midre Ziggs, mert minden mides karaktert lever, ha jól tudsz vele játszani. Jungle-ben Amumu, Malphite, mert kiváló ganker.

ADC: Vayne, mert lategambe nagyon erős. Support: Blitz, mert élvezetes vele a játék. Top: Darius, mert ha megvan az ulti, akkor nagyon kevesen verik meg.

2012. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ziggs-nél vannak jóval erősebb mides karakterek vannak adc még mindegyikre igaz hogy erős lategamebe azért carry
2012. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Látszik te se játszottál még sokat. Megnézem azt hogy pl ashe vagy sivir vagy varus mikor lesz olyan erős mint vayne... Ziggznél nincs erősebb mid laner. csak jobb játékos.
2012. dec. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem többet játszottam mint te ;) de ha tényleg igaz lenne akkor ziggs mindig ban lenne v el pickelnék.
2012. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jóval több mint 1000 játékon vagyok túl, szerintem innentől már nem számít ki mennyit játszott, hanem hogy kinek nagyobb a skille. Valóban nincs bepickelve sokszor, de nem azért, mert nem jó, hanem mert nehéz vele játszani. Csak akkor lesz igazán erős, ha nem hibázol vele, ami elég nehéz. De amúgy én a véleményemet írtam le, mert ezt kérdezte a kérdező. Megkérdezhetem, hogy ezek után mi A FSZÉRT OFFOLSZ???
2012. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
fiora,mert imádom az ultiját meg valahogy nekem ő jön be és csak 1 hibája van.mivel nincs menekülő skillje early game-ban könnyű vele meghalni
2013. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!