Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim Dawnguardba mi legyek...

Skyrim Dawnguardba mi legyek vámpír vagy vérfarkas?

Figyelt kérdés
szerintetek melyik éri meg jobban (ha lehet valakki küldjön személyi tapasztalatot)

2012. dec. 1. 19:21
 1/6 anonim válasza:
hát ezen én is sokat filóztam. mind a kettő jó, de én a vérfarkas mellett döntöttem. ha vámpír leszel akkor más kimenetele lesz a történetnek /de nem biztos/. de az biztos hogy a vámpír az gizdább.
2012. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké köszi
2012. dec. 2. 08:05
 3/6 A kérdező kommentje:
csináltam a küldiket és vámpír lord lettem hogy gyogyülhatok ki ebből a betegségből hogy lehetek ujra várfarkas?
2012. dec. 2. 12:30
 4/6 A kérdező kommentje:
má kigyogyúltam má rendes ember vagyok hogy lehetek újra vérfarkas??
2012. dec. 2. 13:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Voltál már egyszer vérfarkas? Mert akkor nem lehetsz újra, ahogy már vámpír sem lehetsz többet.
2012. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Skyrim Dawnguard Touching the sky küldetésben összemeregettem mind az 5 vizet vagy mit és ott vagyok a kapunál ahova kéne önteni de nem engedi miért?
2012. dec. 3. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!