Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ps vitán tudok...

Szerintetek ps vitán tudok god of warral játszani? Az első részeket csak pénzért tudom letölteni a storeból? A hármat megcsinálják majd rá?

Figyelt kérdés
Xboxos vagyok, de több ps játék érdekel, anno psxen és ps2őn nőttem fel, nagy váltás de az xbox szerintem bizonyos szempontokból jobb. De ennek ellenére bánom h nem volt lehetőségem kitolni a god of war, uncharted, killzone, infamous, final fantasy játékokat, elhatároztam h veszek egy ps vitát, a kérdések fent már említve lettek, még annyival toldanám meg h ezeket a leírásban említett játékokat ki tudnám játszani? Jobban megérné venni egy ps3at? Vagy inkább várni a ps4re?
2012. dec. 2. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:

PS3 mindenképp jobban megéri.

PS4-re felesleges várni.

2012. dec. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!