Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ajánlani vmi szórakoz...

Presy kérdése:

Tudnátok ajánlani vmi szórakoztató mmorpg sok magyar playerel megfelelő játékélménnyel?

Figyelt kérdés
Régebben játszotam l2-vel szeretem de mára már bele untam, aztán aion ami lenyügözött a szép grafikájával jó játék stilus stb de idővel ott is megmaradtam kissebb szinten mivel a sok fejlesztés több Dungedeon elszurta sztem a játék élményt na meg kinek van ideje 3 órás Dungekat tolni nekem nincs , szóval egy olyan játék kéne ami pörgös pvp van benne ingyenes vagy jó tört szeró van benne és nem utolsó sorban grafikailag se utolsó és vannak magyarok .:D előre is köszi

2012. dec. 2. 14:06
 1/4 anonim válasza:

Metin2-t ajánlom, rengeteg p szervere van. Szerintem megunhatatlan. :)Német szerverekben sok pvp szerver van (metin2frozen..stb) Ha a pvp érdekel :D pvm szerót

úgyanúgy találsz :) A grafikája se kibírhatatlan.

2012. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

DE kibírhatatlan...:)

Szerintem menj Rairderz-ezni az nagyon komoly ha bár még csak béta

De L2 a legjobb amit kiírtál most a magyar szerók közül Phonix nagyon jó én is ott tolom ha szeretnél jönni írj privit..:)

2012. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
voltam phx-en de otthagytam mert tul sok piros fegyo meg az a kaszt amit szeretem levolt butitva:D
2012. dec. 3. 09:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyit mondok piros fegyó mindenhol megvan de most más a szerver

Igaz a berzi 1 kicsit tápos de meglehet ölni akárkit akármivel...:D

Belém elf summonder a kis b**i állatával 4k-t csapott....xD(Vesperbe vok)..:)

2012. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!