Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Word of Tanks -ban az alábbi...

Word of Tanks -ban az alábbi képeken létható tankok közül melyik irányába érdemes elmenni? Melyik a legjobb tank?

Figyelt kérdés

Szevasztok!


Nem régóta játszok a Word of Tanks-al, pontosabban elkezdte megint.


Volt már rengeted tankom, tudom mibe mi-jó, de csak a 4-5-6-os tankokba vagyok otthon. A távolabbi terveimhez viszont egy kis segítséget kérnék, hogy melyik a legjobb tank a lent említettek közül. Felmerülhet a kérdés, hogy mire kell... fontos lenne, hogy mozgékony legyen, és a lehető legtöbb HP-t szedje le. A tűz gyakorisága, valamint a látótávolság is fontos lenne.


Szóval a tapasztaltabbaktól kérdezném, hogy az alábbi nyolc tank közül, melyik irányába érdemes leginkább menni?


1. Nehéz Tank AMX 50B:

[link]


2. Közepes Tank E-50 Ausf.M:

[link]


3. Közepes Tank FV4202(105):

[link]


4. Nehéz Tank IS-7:

[link]


5. Nehéz Tank FV215b:

[link]


6. Közepes Tank T-62A:

[link]


7. Nehéz Tank Maus:

[link]


8. Nehéz Tank T110E5:

[link]


Elnézést, hogy a képek az oldalukon fekszenek, remélem azért olvasható.


Szóval ezek közt keresném a "legjobb" tankot.

Köszönöm a segítségeteket, minden jót!


2012. dec. 2. 21:59
 1/5 A kérdező kommentje:

Az átláthatóság kedvéért egy képet, amelybe a nyolc tank együtt látható:


[link]

2012. dec. 2. 22:18
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddigi tapasztalataim alapján én az 1,4,5-öst fejleszteném ki. (Nem mintha az olyan gyorsan menne, csak mondom...)
2012. dec. 2. 22:53
 3/5 A kérdező kommentje:
*bocsánat 1;5;6
2012. dec. 2. 22:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden tank másban és másban jó. Én jelenleg az AMX50B felé fejlesztek és már az AMX50 120-nál járok. Erről az ágról azt tudom mondani, hogy sztem jók. Páncélvédelmük gyakorlatilag egyenlő a nullával ezért érdemes velük óvatosnak lenni azonban cserébe nehéz tank ellenére majdnem olyan gyorsak mint egy közepes tank és a revolvertár nagy előny és egyben hátrány is tud lenni. 4 lövést tud leadni a 120mm-es löveggel ami majdnem mindent átüt és kb 36 másodperc mire betáraz. Ha az újratöltés idejéig találsz egy jó búvóhelyet akkor nem lesz gond vele.


Szóval AMX50B: Előny: Sok életerőt tud leszedni a 4-es revolvertárral és átütése és pontossága is megfelelő. Gyorsabb mint a többi nehéz tank(emelkedőkön nem). Hátrány: hogy gyenge páncélvédelme és életerőben sem bővelkedik.


E-50M: Előny: Gyors és viszonylag jól páncélozott. Az egyik legjobb német löveggel van felszerelve szinte alig van amit nem lő át és pontossága is nagyon jó és közepeshez képest sok életerő. Hátrány: hogy a löveg nem sebez olyan sokat mint egy nehéz tanknak.


FV4202: Előny: Ha jól tudom ez messzire képes ellátni(ez az adatokban is látszik) és a lövegének szintén jó az átütő képessége valamint pontos. Hátrány: hogy közepes tankhoz képest lassú és nem valami erős a páncélja valamint kevés az életereje.


IS-7: Előny: jó védettség és erős löveg valamint megfelelő mozgékonyság. Hátrány: pontatlan ágyú.


FV215b: Előny: Nagy tűzerő és pontos ágyú valamint szemből jó védelem(én ezt tapasztaltam) és sok életerő. Hátrány: mivel a torony hátul helyezkedik el így ha szikla mögül akarsz kijönni lőni nagy célfelületet mutat magából és mivel a motor elöl van könnyen sérül. Mozgékonysága sem valami jó valamint oldalról ás hátulról sem erős a páncélja.


T-62A: Előny: Jól gyorsul és a tornyának és frontpáncéljának a védelme erős. Szovjethez képest pontos a lövege és jó az átütése is. Hátrány: kevés élete van valamint oldalról könnyű sebezni és nem nagy a végsebessége és lövegének a sebzése sem kiemelkedő.


Maus: Előny: Nagyon sok életerő és erős páncélvédelem. Lövege pontos és erős. Hátrány: Átütése nem kiemelkedő valamint nagy méreténél fogva könnyű célpont valamint nagyon lassú. (Artyk kedvelt célpontja) Magas építése miatt ha közel kerülnek hozzá nem biztos, hogy képes a lövegét annyira lefelé állítani, hogy meglője az ellenfelet. Valamint mivel a tornya hátul van ezért ugyan az igaz rá mint az FV215b-re.


T110E5: Előny: szemből erős védelem valamint erős jó átütőerejű sokat sebző pontos löveg. Mozgékonysága és életereje sem rossz. Hátrány: a nagy parancsnoki kupolát könnyű eltalálni valamint oldalról is könnyű sebezni.


Ezek csak személyes véleményeim amiket játék során szűrtem le. E-100-asom volt így ha lehet még azt is jellemzem. Előny: erős védelem és pontos löveg és mozgékonyságban csodálkoztam, hogy nem rossz. Méretéhez képest gyorsan fordul. Hátrány: lövege nem épp a legjobb átütőerejű és mivel nagy termetű könnyű célpontot nyújt.


Mindegyik gép a maga nemében erős. Azt válaszd ki amelyik a te ízlésednek megfelelő. Én az AMX50B-t az IS-7-et, T-62A-t, E-50M-et és a T110E5-öt fejelszteném ki ezek közül.

2012. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
MAUS erős páncél sok élet nehezen lehet megsemmisíteni a löveg is elmegy
2013. jan. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!