Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps2-re hasonló játékokat...

Csajszigirl4 kérdése:

Ps2-re hasonló játékokat tudnátok mondani fiúk?

Figyelt kérdés
Tesómnak venném. Kedvencei a Dragon ball-t, Need for Speed, Prince of Persia. Linkeket is küldhetnétek ha tudtok.:)

2012. dec. 3. 15:14
 1/5 JerrySoul ***** válasza:
God of War, hasonlít PoP-ra, s annyira nem bonyolult mint egy Final Fantasy, de azért az után is nézz, legjobb rpg ps-re.
2012. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem, jónak tűnik. Te játszottál már vele? Ezen kívül ha segít még Tekken, pankráció ilyeneket is szeret.
2012. dec. 3. 15:32
 3/5 anonim válasza:

Dragon Ball-hoz hasonló játékot nem tudok,ezért inkább küldök egy videót amin az összes PS2-n megjelent Dragon Ball Z rész rajta van: http://www.youtube.com/watch?v=KfFnMh-KYHI

(Itt megjegyezném hogy csak pár résszel játszottam,így nem tudom hogy a többi az jó e vagy sem.Ami emlékezetes számomra az a Budokai Tenkaichi 2,de gondolom a 3 az jobb)


Need for speedhez hasonló játékok töménytelen mennyiségben fordulnak elő PS2-őn [link]


Prince of Persiat sajnos abszolút nem ismerem


Tekkenhez hasonló játékok: [link]


Pankrációban kifejezetten ajánlanám a WWE Smackdown Here Comes The Pain játékot mivel az a legjobb pankrációs játék a világon.De itt van az összes pankrációs játék PS2-re: [link]

2012. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A gamespot-os oldalnál kattints arra hogy "Browse all games" és így több találatot fog kiadni
2012. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Devil May Cry? God of war?
2012. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!