Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farmer Simulator 2013 indítási...

Zolika217336 kérdése:

Farmer Simulator 2013 indítási hiba :!?

Figyelt kérdés

Felraktam a Farmer Sim. 2013-at magyarul , de mikor elindulna kiírja hogy: 3D rendszert nem tudja előkészíteni mert nem találja a Shader Model 3.-0-át ; és h telepítsem a legfrissebb videokártya +hajtóprogramokat !

Nos megnéztem a vidikártyám ( NVidia Geforce 9600 GT) illesztőprogramjait de nem kellett frissíteni őket... Valaki tudna segíteni ??



2012. dec. 3. 19:09
 1/5 anonim válasza:

Nekem is ez volt igaz az ls12-ben én lecseréltem a VGA-t

egy ATI Radeon -re!

2012. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Másképp nem lehet +oldani csak vkártya cserével ?
2012. dec. 3. 19:45
 3/5 A kérdező kommentje:

Nos Visszaraktam az Ls 2011-et ott szintén keresi shader model 2.0-át... de már EZ a játék volt fönt régebben ... ( természetesen azóta nem volt cserélve semmi a gépben )

AKKor magyarázza el nekem légy szives h miért nem indul most !!

2012. dec. 5. 17:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem az Agrar Simulator 2011 leszedtem és az fut szépen Holott ahhoz is kell SHADER MODEL 2.0-ÁS Illesztőprogram.....Akkor ???????????????????????????
2012. dec. 7. 20:21
 5/5 anonim válasza:
nekem is most ezt kéri, fogalmam sincs, neked sikerült megoldani a problémát ? mert akkor irhatnál privibe :)
2013. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!