Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek gyerekes e 15...

Szerintetek gyerekes e 15 éves fiú létemre távirányítós autóval játszani?

Figyelt kérdés
szóval az hogy 15 évesen ciki e távirányítós autóval "jászani"? nem vagyok különben gyerekes de megtetszett a távirányítós autó kiskoromban volt de az gyereknek való volt! most kicsit komolyabbra gondoltam! de nem gyerekes?
2009. aug. 19. 11:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gyerekes, sőt felnőttek játszanak ilyenekkel.
2011. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Attól függ milyen. Ha pl valami kis 'játék' kategóriás az lehet gáz (tiszta műanyag, tescoban vett), viszont a 'modell' kategóriásokkal szerintem nincs semmi baj. Nekem egy 60000Ft-os 4 kerék meghajtású off-road kocsim van, hosszabb mint 40 centi, és nagyon jól megy :D (kb 60 km/h val). Magyarországon töb távirányítós autó pálya is van. Ahol felnőttek versenyeztetik a járgányukat egymással.
2011. júl. 26. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Az faxa! kár hogy vajdasági vagyok! meg nincs annyi pénzem!
2011. júl. 26. 16:49
 24/24 anonim válasza:
A modellezés komoly, felnőtt időtöltés.
2020. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!