Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valahol le van írva, hogy...

Valahol le van írva, hogy Skyrimben melyik küldetés hányas szinttől ajánlják?

Figyelt kérdés
Egy 13-as szintű High Elf varázslóm van, ő a legelső karakterem Skyrimben és kicsit sokszor meghal küldetések közben... Ezért lenne jó tudni, hogy hol vannak szintnek megfelelő ellenfelek.
2012. dec. 5. 12:28
 1/5 anonim válasza:

Én nemrég találtam egy modot ami betesz egy könyvet a játékba, amiben elvileg megtalálható hogy melyik questet mikorra érdemes időzíteni, talán ebben is segíthet


Quests-Timing Book

[link]


(még nem probáltam ki)

2012. dec. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. dec. 8. 09:59
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze csak ha fel tudnám telepíteni...

Leszedtem hozzá a programot, bemásoltam mindent a helyére, és azt írja ki, hogy nem tudja hozzáadni a Mod listához.

Elképzelhető, hogy rossz helyre másoltam a dolgokat?

Illetve mit is jelent pontosan, hogy aktiválni kell az .esp fájlt?

2012. dec. 8. 10:55
 4/5 anonim válasza:

Hát, igazából program se kell hozzá,

skyrim modok telepitéséhez:

-az .esp fájlt (és .bsa, stb fájlokat, ha vannak) elég bemásolni a játék mappáján belül a Data könyvtárba


(a következőket csak egyszer kell megcsinálni)


-utána meg kell nyitni ezt a mappát:

C:\Users\felhasznalovnev\Documents\My Games\Skyrim

(ahol a felhasznalonev a saját windowsos username)


-meg kell nyitni a SkyrimPrefs.ini-t

-ahol van az a rész hogy [Launcher], hozzá kell adni ezt a sort:

bEnableFileSelection=1


-utána a játékot elinditva (SkyrimLauncher.exe-vel), a Data Files menüpont alatt ki lehet választani hogy milyen modokat töltsön be inditáskor

2012. dec. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam, de miután átírtam a Prefs fájlt, a főmenünél kidobott a játék... Inkább visszaállítottam mindent az eredetibe, így megy rendesen, csak mod nélkül :/

Mikor pedig simán a Mod Manager-t használtam, egyszerűen nem jelent meg a könyv a játékban.

2012. dec. 11. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!