Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » VAn róla valami hivatalos...

VAn róla valami hivatalos infó hogy a Tauri Realmok Szövetsége mikor akar átállni cataclysmre?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Hivatalos ?

Egy szaros tört szervernél hivatalos infó , ezen besírtam .

Addig örüljél amíg nem állnak át , a cata 1 fail kieg lett!

Amúgy ha ulduart meg icc-t full buggosan birták csak berakni , akkor megse próbálják FL-t vagy DS-t!

2012. dec. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hivatalosat úgy értettem, hogy nem csak pletyka hanem a szerver üzemeltetői jelentették be.

Amúgy kösz a haszontalan választ.

2012. dec. 5. 14:57
 3/8 anonim ***** válasza:
jó lenne már.:)
2012. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
es szerinted a hivatalos infot ide vagy a tauri oldalara fogjak kiirni hamarabb?
2012. dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs még hivatalos info, ingame se. Max meglepi lesz a playereknek karécsonyra :P nem hiszem. De tényleg jobb is így, mert cata elég vicccesen szar kieg. WotLK meg BC SOKKAL jobb
2012. dec. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nálam a BC vitt mindent, az utánozhatatlan jóra sikeredett. Aztán a wotlk-t is szerettem, de sajnos már meguntam.
2012. dec. 8. 09:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen a BC voolt a legjobb kieg , és talán a cata a legnagyobb fail , a mop is egész jólett.
2012. dec. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A BC után az összes kieg. nevetséges, ami persze nem is véletlen... :D
2013. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!