Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Witcher 2 Enchanted...

Prohun998 kérdése:

The Witcher 2 Enchanted Edition patch probléma!?

Figyelt kérdés
Még nyáron megvettem a the wticher 2 assassins of kingst akkor ugye még nem volt enchanted edition kiegészítő tehát csak a normál patch 1.1 2.0 pl azokat simán fel tudtam rakni mert jöttek folyamatosan a javítrások mivel eredeti a játék ki is játszottam de utáéna letörtöltem. Na most megint megjött a kedvem vele játszani fel telípítettem aztán kérte a cd kulcsot elfogadta és hát muszály patchelnem nem lehet kihagyni ha kihagyom a patcchet akkor kritikus hibát ír de nem tudom patchelni mert amikor elindítom tölt egy kicsit aztán kiírja hogy blablbla nem sikerülte letölteni kérem ellenőrizzi internet kapcsolatát stbstb... és ennyi ez miért van tudnátok segíteni?

2012. dec. 5. 20:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!