Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A the Sims 3-ban úgy szereztem...

A the Sims 3-ban úgy szereztem egy házat hogy vízbe fullasztottam a benne élőket és akkor már ott volt a család akit be költöztettem. Nem tudom mit tegyek. Mi legyen?

Figyelt kérdés
A probléma a következő: folyton gyászolnak meg sírnak és alig tápolnak. Akiket elköltöztettem a háztartásból azok is gyászolnak. A sírkövet meg eladtam és nem tudom hogy mit tegyek mert így nem tudok játszani de már olyan sokat csináltam benne és nem akarom újra kezdeni. Mi legyen?
2012. dec. 5. 21:20
 1/1 anonim válasza:
Ha mindenáron pénzt akarsz csinálni simjeidnek, akkor javaslom, hogy inkább próbáld ki ezt: városszerkesztő módban a katalógusból válassz ki egy tetszőleges háztartást és add hozzá az aktuális családhoz, majd pedig válaszd szét. És ezt ismételd meg annyiszor, attól függően, hogy mennyi tőkét szeretnél a simeknek! Ez a legbiztonságosabb mód, mert pénzt generálsz nekik a semmiből-tehát nincs szükség semmkilyen trükközésre. Jó játékot!
2012. dec. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!