Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Unom már hogy minden játék...

Unom már hogy minden játék szaggat a számítógépemen. Gépem adatai: CPU:2ghz, RAM: 768mb, VGA:256mb. ajánlanátok néhány játékot erre a konfigra?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Vannak marha jó játékok, amik régiek, a grafikájuk éppenséggel nem túl jó, de ha az ember átérzi sokkal jobban le fogjak ötni mint valami csilli-villi grafikájú új szarság :D

Én pl a wizardry8-at (ez 2001-es) imádom, és még ma is rengeteg rajongója van, sok ember szerint a világ legjobb játéka, de legalábbis a legjobb RPG, és a legtöbb gépen elindul. De ott van még pl. a nagyszerű Might and Magic VII (nem heroes) csak sajnos ezeket a játékokat nehéz megszerezni. Ha a szomszédban vagy szivesen viszek neked játékot.

2009. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Postal nekem nagyon bejött az biztos menne, meg a GTA nak is van sok része, a régebbiek is mennének.
2009. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Starcraft! '98 óta a mai napig is játsszák, anno még 486oson is játszottam vele... a történet kiváló, a grafika szép, de nem 3D-s.

De Ott a Red Alert 1-2, és egyébb régebbi stratégiai játékok...

Ha meg nem szereted a stratégiákat, akkor GTA sorozat (Főleg a San Andreas) vagy akár a Sims sorozat. De bemész a boltba, végignézed a választékot, mindegyikhez van gépigény... Vagy tölts le vmit =)

2009. aug. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ott van a Return to castle wolfenstein (lövöldözős). Évekig elvoltam vele. Gothic 1,2 (RPG) lehet, hogy a grafikája nem szép de nekem ez a kedvenc játékom:).
2009. aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Cossacks european wars-back to war-art of war, age of empires 1-2-3, Rome total war, pharaoh (kedvenc :D)
2009. aug. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tudok olyan játékokat amik régiek és nagyon jók

wolfenstein 3D

Return To Castle Wolfenstein

Call of DUty 1

Battlefield 1942

Unreal Tournament 2004

GTA San Andreas

GTA Vice City

Star Wars Kinght Of The Old Republic

Star Wars Battlefornt

Star Wars Republic Commando

Medal Of Honor Alied Assault

Serious Sam The First Encounter

Halo Combat Evolved

Kill.Switch

Far Cry

ezek mind elfutnak

2009. aug. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Deus Ex

Deus Ex: Invisible War

GTA 3

GTA Vice City

GTA San Andreas

Need for Speed : Most Wanted

Project IGI

Codename: Outbreak

RPM Tuning

Half-Life 2

Robin Hood: The Legend of Sherwood XD

Amazons and Alien 2

Cultures 3:Northland

Rollercoaster World

Sims

Sims 2

Warcraft 1(Jó régi)

Medal of Honor : Allied Assault


Én ezekkel játszom, mert a gépem szar.

2009. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A legjobban a Deus Exet ajánlanám, nagyon jó a története, magyarul még érdekesebb

de milyen a winyód? mert lehet hogy dögledezik, azért szaggat, nekem is gyenge

2009. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!