Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A CoD-kban szereplő Cpt....

A CoD-kban szereplő Cpt. Price minden játékban ugyanaz?

Figyelt kérdés
Csak a CoD 1-et játszottam, de azt mondták, mindben benne van. Ez fura, mert láttam meghalni.

2012. dec. 8. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy amelyikben benne volt és láttad meghalni az a fia volt... am elvileg tényleg az összesbe bennevan mert pl én az 1,2,4-el játszottam és mindbe benne volt :D
2012. dec. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Benne van mindenbe. Úgy tudom azért mert az Activision belerakta mivel háborús hős volt. Azt biztos hogy ez egy létező személy (aki még él vagy már meghalt, de szerintem meghalt) és ezért rakták bele.
2012. dec. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Black Ops 1,2-ben is szerepel? :O
2012. dec. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Teqila99 válasza:
Szerintem ott nem, biztos csak a Treyarch miatt
2012. dec. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amivel én játszottam benne volt, azt találtam furcsának, hogy a CoD 2- ben Cpt.Price (azaz kapitány). A CoD 4-ben van két pálya, amikor visszamész 15 évet (a világháború után jóval) és ott meg még csak Lt.Price és nem Cpt.Price. Utána visszatérsz a jelenbe és ott megint kapitány. A 4 végén meghal Cpt.Price. A CoD 6-ban viszont megint ott van.
2012. dec. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Abba nem látom mi a gond hogy más volt a rangja 15 évvel ezelőtt. Price meg amúgyis a black ops-on és a black ops 2-őn kívül mindegyikbe benne van.
2012. dec. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!