Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell a minecarftban egy...

Hogy kell a minecarftban egy nagy hótömbbel borított helyet csinálni?

Figyelt kérdés
Már régóta próbálkozom de nem sikerül hogy az egész blokk hamar fehér hótömb legyen.
2012. dec. 9. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
4 Hógolyó kell hozzá
2012. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint, bocsánat rosszul fogalmaztam, egy egész síkságot hótömbbel bevonni aktól hogy kiásom meg lerakom?
2012. dec. 15. 13:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy Sima Lapáttal felszeded a havat és a craftingban 4 Hó golyóból csinál egy nagy Hó Blokkot.
2012. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
DE NEM AZT KÉRDEZTEM, HOGY HOGY KELL CRAFTOLNI, HANEM, HOGY HOGY KELL A TELJESEN LAPOS TERÜLTET BEVONNNI GYORSAN, EHEZ KELL PROGI?!!!
2013. febr. 17. 15:30
 5/6 anonim válasza:
Minecraftban létre lehet hozni teljesen lapos módban olyan világot, aminek a legfelső része hó. Tehát amerre csak ellátsz, mindenhol csak hó van.
2013. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom az sikerült, de rá jöttem, hogy ahoz kell valami Minecarft program is most így hirtelen nem tudom a nevét.
2013. ápr. 23. 17:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!