Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mineshafter regisztráció nem...

Mineshafter regisztráció nem működik, hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Aki ismeri a mineshafter az tudja hogy a minecraft.net-en kell regisztrálni.Na az a mojang oldalára dob és ott kel regisztrálni.Én ezt meg si tettem egy gmai.com-os e-maillel és a mineshafter honlapján be tudok lépni, de a connected username opciónál nem engedi a dolgokat, azt írja ki, hogy: Invalid Credentials.Pedig a regisztrációnál használt jelszót adtam meg.

2012. dec. 9. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez volt a cél, hogy emaillal nem tudsz belépni a mineshaterbe... Várható volt, hogy nemfogja sokáig hagyni ezt a Mojang...
2012. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Janrobi2000 válasza:
Igen, sajnos az egyik barátomnál is ez a helyzet. Elkéstetek. Most az járt jól, az tudja használni ezt a klienst, aki még a Mojang Account bevezetése előtt felregisztrált a minecraft.net-re. Állítólag a Mineshafternél dolgoznak ezen. Bár engem nem érint, időben regisztráltam, de azért remélem,hogy megoldják.
2012. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!