Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Slender man. Ismeritek ezt a...

Slender man. Ismeritek ezt a játékot? Sikerült már valakinek átvinni? :D

Figyelt kérdés
nekünk sajnos nem sikerül,mindig meglátjuk sajnos.:(

2012. dec. 10. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerem, most szeretném kipróbálni :D Eddig csak Pewdiepie videóit néztem, de úgy is megijedtem néha :D
2012. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

hát igazából én nem merek játszani vele hanem a barátom kérem meg hogy játszunk vele,gyenge idegrendszerem van de nagyon érdekel amugy :D vannak benne szopatós dolgok,egyedül szerintem inkább ne,hanem valakivel.:D

és sikerült amugy játszani vele?:)

2012. dec. 11. 12:10
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező...csak az eredetit próbáltátok ki ? A többi részét is ajánlom figyelmetekbe :D
2012. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
melyik a többi része?:DD
2012. dec. 11. 16:27
 5/15 A kérdező kommentje:
és te amugy hogy állsz ezzel a játékkal?:)
2012. dec. 11. 16:27
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

6/8 a hatodik nál mindig elkap a köcsög...

[link] ezen a linken megtalálsz mindet + le is tudod tölteni....

2012. dec. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
van a parsec productions-tól,van az a shadow sorozat, ééééés a kedvencem:Haunt The Real Slender game.Az utóbbit töltsd le mert igaz hogy erős az idegrendszerem de ettől nagyon be tudok sz_rni.
2012. dec. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok annyira félős, de az ilyen hirtelen szarságoktól totál kiborulok, és enyhe szívrohamot kapok :DDd XD Az eddigi csúcsom 4/8; a fele. Egyébként ha sikerülne végigvinnem, mert hideg maradna a vérem (egy kis V.U. mellett sikerülhet ^^), és sikerül megtalálnom mind a nyolcat, akkor is megöl >.< mert meg akar ölni :D ez a játékos sorsa.
2012. dec. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

nekünk eddig a rekord 8/6...:( és igen tudom mi a vége egy videóba megnéztem...XD

és már megtaláltam a többi részét is ajátéknak,a többi is jó,de ez a legfélelmetesebb számomra :)

2013. jan. 8. 18:09
 10/15 anonim ***** válasza:
Oplia Shan ugyanúgy vagyok vele
2013. jan. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!