Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb grafikájú...

Melyik a legjobb grafikájú MMO. Játék? Emellett még más mmo-kat is felsorolhattok.

Figyelt kérdés
Melyik a legszebb? több MMo-t is mondhattok :D

2012. dec. 10. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a TERA Online a legszebb játék , de ennyi semmi több csak grafikailag szép , közbe buggos és baromi unalmas , ráadásul no endgame és rengeteget kell grindelni.


És a GW2 se csúnya , de az meg 1 idő után unalmas .


A WoW- nem tartozik a szépek közé , mégse lehet megunni ..


Szóval a kérdésedre a válasz : Tera

2012. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oks, köszi! Ja és a WoW-ról le se tudok szakadni már, mióta. :D

Amúgy azért kérdeztem, mert új konfigot akarok a gépemhez és többségében, mmo-kkal játszok, tehát gondoltam , hogy ilyen játékokra építem fel.

szóval most a gépigényeket bújom! :D

2012. dec. 10. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Azokat bújhatod , általában mivel mmo számítani fog a tömegben az fps- pl terán 6950el egy nexuson ahol 500-1000player egyszerre skillez alig volt fps-em .
2012. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ez a mostani gépemen, minimum grafikán wow-ban, mondjuk stormwindben szombat este képzeld el hogy laggolok a gép miatt :D
2012. dec. 10. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!