Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet COD:MW2vel multizni?

Hogy lehet COD:MW2vel multizni?

Figyelt kérdés

Az alteriwnet megszűnte után milyen egyéb lehetőséb maradt?

Már két napja próbálkozok minden félével. Melyik verziót, milyen törést, modot érdemes leszedni?


2012. dec. 11. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Heló!


Most elég alacsony az ára, talán érdemesebb lenen beruháznod a játékra, és akkor addig tudnál multizni, amíg a szerverek mennek.


Ez az egyik legfőbb és leghasznosabb elhetőség, gondold át!

2012. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nézegettem, 5ezer forint, nekem az is sok sajnos.
2012. dec. 11. 13:54
 3/6 A kérdező kommentje:

System.Net.WebException: The remote name could not be rosolved : 'Alteriw.net' at System.net.WebClient.DownloadData Internal(Uri address,WebRequest& request ) at System.Net. WebClient.Download String(Uri address) at System.net WebClient. Downloadstring (string address) at DBNUpdater.Core.getData(string address) At DBNUpdater .Core.Run(object state)



Ezt a hibaüzenetet kapom, mitől lehet?

2012. dec. 11. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek a kamu törések mind átverések, maximum pár trójaival leszel gazdagabb tőlük. Meg kell venni, ha multizni akarsz. Mellesleg egy olyan játékért, amelybe több száz órát is bele lehet ölni, 5000 Ft nem olyan sok.
2012. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj fel erre a 2 oldalra és próbáld meg az egyikkel. Ha nem jó akkor a másik félével. www.alterrevolution.net. VAGY. fourdeltaone.net. Én az alterrev-et javaslom én is azzal csináltam meg az MW2-t. A honlapjukon levan írva mit hogy kell. Regisztrálj először aztán ott vannak a patchek,kliens,indító meg a fórumjuk ha valamit nem tudsz
2012. dec. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ó ezeket már próbáltam: vagy el sem indult, vagy nem talált szervert, vagy ment, de a szar törés miatt, vagy nem tudom 15 FPS-em volt minimum beállításon.
2012. dec. 16. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!