Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudok RGh-s xbox 360...

Hogy tudok RGh-s xbox 360 gépen pendrive segitségével játékot futtatni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdés ha van egy rgh gépem 8 gigás pendrive akkor a pcn formázzam meg vagy a boxon ? és elegendő hely marad rajta hogy egy god játékot futtasak vele?

és fat 32 vagy ntfs legyen ?

tehát az elegendő e pendrive:\content\sok 0-a\és a file

vagy hallotam olyat is hogy pendrive:\Games\pl: Far cry3\a file mappa és ha kész ráteszi kihuzom pc -be boxba és már game liberynél play és kész is vagy nem jól irtam ? légyszi irjátok le akkor a modját vagy jó e mind2 megoldás ? köszi


2012. dec. 12. 00:14
 1/1 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

a módja nem bonyolult,nálam bevállt, de általában csak tesztelni szoktam pendriveról és h amegy a game akkor már másolom is a boxra.


Na: a pendriveod leformázod pc-n fat32-re, és a god játékot, vagy amit xbox image browser-rel kibontottál(system update mappát töröld!) simán rámásolod a pendive-ra. ezek után az fsd file managere segítségével megkeresed a pendrive-on a játékot,azon belül az indító file-t ami god esetében kb igy néz ki: usb0/farcry/22341D/00007/és itt van egy mappa meg 1 file, azaz 1 file az indító, image browser esetében usb0/farcry/default.xex az indító, és már megy is, de ha azt akarod hogy a game library-nél is mutassa a gameket, akkor az fsd-ben a settings-ben a manage game path vagy játékok elérése ha magyar, beállítod, hogy a pendrive-on is keresse a játékokat. Remélem segítettem

2013. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!