Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet minecraftban skint...

-=GReddy=- kérdése:

Hogy lehet minecraftban skint váltani?

Figyelt kérdés
Letölteni le tudok skineket illetve csinálni is de berakni már nem tudom . Lécci segítdetek !
2012. dec. 13. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Eredeti Minecraft-od van?
2012. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajna nem. Miért van köze az eredeti CD-nek ahhoz hogy skint váltsak ?? amúgy szerveren nem muszáj de singlin szeretnék másik skint
2012. dec. 15. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kis tájékoztatás:

Olyan nincs, hogy CD. A Minecraft csak neten megvásárolható.


Válasz:

Azért, mert csak az eredetisek tudnak skint váltani.


Persze vannak megoldások, de egyik sem tökéletes.


#1 Megkeresed ezt a mappát:

C:\Users\*felhasznló név*\AppData\Roaming\.minecraf\bin

Itt a minecraft.jar-t nyisd meg (pl. WinRAR-ral). Menj be a mob mappába. Ott keresd meg a char.png-t. A skinedet te is nevezd át char-nak és png formátumban legyen. Cseréld ki a kettőt.

Hátulütője: Csak te látod; te mindenkit így látsz.


#2 Kliensek

Léteznek olyan tört kliensek, amiket úgy fejlesztettek, hogy képesek legyenek skint kezelni (hibájuk majd alul.)

Ilyen pl.: Mineshafter vagy a MinecraftHU

[link]

[link]


- Mineshafter: Kell egy minecraft-es regisztráció. Aztán regisztrálj a shafter oldalára is. A lesz egy rész, ahol kérni fogja a minecraft.net-es regisztrációdat, itt azt kell megadni. Miután beléptél, a neved alatt meg fog jelenni egy legördülő menü, ott a settings. Ide úgy tudsz skint feltölteni, hogy URL-t kell megadni neki. Letöltött skineknél ezt úgy tudod megcsinálni, hogy feltöltöd valahova (én a [link] -ot szoktam használni, ha ide töltötted fel, akkor a legelső linket kell bemásolni.)

Hátulütő: Csak azok látják, akik szintén Mineshafter-t használnak. Modolható, de csak olyan modot pír, amihez nem kell Forge.


- MinecraftHU: regisztrálsz a [link] -ra. Belépsz, felül van egy profil fül, ott pedig feltöltöd a letöltött skint a gépedről.

Előny: Csak ezzel a kliensel lehet feljönni a MinecraftHU szerverére (srv.minecraft.hu)

Hátulütő: Csak azok látják, akik szintén MinecraftHU-t használnak. Ez a kliens jelenleg csak 1.3-al működik és nem modolható.


Remélem segítettem,

Sorler

2012. dec. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kössz mindent ! Megy a zöld kéz :)
2012. dec. 15. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!