Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem kezdett el...

Csak szerintem kezdett el süllyedni a színvonal PC játékok terén?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti hogy vagytok vele,de szerintem a mai játékok már inkább grafikára mennek mint élményre/történetre.


Vegyük pl a Battlefield 3-at.Szerintem az egész egy hulladék,és a grafikája meg jó.

Itt van a NFSMW2012.Az szintén egy hulladék és a grafikája a jó.


GTA IV(nem mai) teljesen fos,optimalizálatlan sz@r.



Attól félek hogy sose fog már akkora élményt nyújtani egy új NFS mint pl az NFSU2.


Nem hiszem el hogy nem tud csinálni az EA egy olyan játékot,aminek a története is nagyszerű,és a grafikája is.


Nem vagyok felháborodva,de borzasztóak a mai játékok.Egyedül amit tetszett így az utóbbi NFS-ekből is az a The Run.

Utána a Cod Moder Warfare,2,3.

COD Black Ops ismét egy "nem stimm" kategos játék..


Ti nem vagytok így vele?


2012. dec. 15. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is a játék készítő cégek inkább a grafikára hajtanak. De az új CoD BO 2-nek szerintem a története is jó.Hát a GTA 4 pedig inkább hülyéskedésre jó. A BF 3 single-je sz*r de multi-ja az sztem nagyon jó. A NFS azt pedig nem szeretem, nem rajongok az autós játékokért.
2012. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert a mostani pistikeknek grafika kell, legtobben miutan kitolnak 1 jatekot nem tudjak hogy mi volt a tortenete
2012. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért vannak kivételek ami pl meglepően jó game volt az a Sleeping Dogs az tetszett a GTA IV az szar most peticiót indítottak hogy a GTA V legyen pc-re . Kérdem én minek ? Egy atom gép kell majd hozzá ....
2012. dec. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem a GTA sorozatot a 4 után abba kellett volna hagyni.
2012. dec. 15. 15:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát kb. Sajna most már csak grafikára mennek de hiányoznak a 2008-as évek :D
2012. dec. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg a jó kis San Andreas :DD
2012. dec. 15. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!