Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék segitséget kérni a...

Szeretnék segitséget kérni a God Of War nevű játékhoz. Van egy pálya min istenért nem tudok átmenni! Én nekem nem megy egyedül?

Figyelt kérdés

Három tükör van a pályán és van egy csaj aki fentről száll le és hosszú ruha van rajta a kezében egy pálca vagy amiból zöld fényt lő rám, elször el is kapom és mond ott valamit azután átmegyek egy másik pályára ami egy hidon van. Ott is van hozzá hasonló csaj, azt is legyőzöm és ismét vissza dob a csajhoz akivel az előtt harcoltam, de akkor már két tükörből két vén csaj is lövöldözik rám. Na ezután nem tudom mit kell csinálni, akármit csinálok vele, nem tudom megölni. Hogy lehet onnan tovább jutni???Remélem tud valaki segiteni, mert nagyon jó játék és nem szeretném igy abba hagyni.

23/L


2009. aug. 22. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos, ez már a párkák pályája. Miután leverted az elsőt(Lakhesis), megjön a második(Atropos) és átküld abba a dimenzióba, amikor még Árésszal harcoltál. Itt ugye a kardra kell koncentrálnod, nehogy tönkretegye(Titan Rage-el kell megpofozni, amikor elkezdi megrepeszteni a kardot). Ezután visszajössz ismét az elsőhöz.

Nos, koncentrálj az elsőre, a pálcásra:) Egy idő után elfárad, és akkor megjelenik körülötte egy zöld kör: L1+R1. Tehát időlassítás. Miután aktiváltad, menj a másikhoz, aztán üsd addig, amíg lejár az időlassítás, akkor csináltad jól, ha a tükör lezárja őt - törd szét a tükröt. Csináld meg ezt a másik tükörnél is. Már csak egy van hátra. Itt majd megint megjelenik a O a feje felett, persze miután adtál neki, és akkor mind a 2-t visszazárja a tükör - ismét törd szét és végeztél a 2 párkával, már csak 1 van hátra.

A teljes leírást a következő oldalakon tudod letölteni:

[link]

regisztrálni kell, én ezt ajánlom, mert ez jó oldal, ajánlom a használatát, de ha nem akarsz regisztrálni, akkor itt van ez:

[link]


További jó játékot!:)

2009. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :-)))
2009. aug. 22. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!