Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dishonored-hoz hasonló bérgyil...

Dishonored-hoz hasonló bérgyilkos és Heroes Might and Magic-hez hasonló stratégiai játékok sz. Gépre?

Figyelt kérdés

Ilyesféle játékokat keresek szgépre!:)

Bérgyilkosos: lehetőleg ne ilyen nagyon elhatárolt, jövőben játszodó(űr) legyen, lehetnek benne varázslatok

Stratégiai: úgy mint a Heroes-ba szörnyek egymás ellen, varázslatok stb.

Címeket írjatok köszi!:)


2012. dec. 15. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Thief

Skyrim /RPG/

2012. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Skyrim nem jött be :/
2012. dec. 15. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Persze, mert aaaaannyira izgi, hogy fél óta, mire maga a game elkezdődik, leszúrok egy csirkét véletlen és felkoncol a falu, nem úgy folytatom a game-t, ahogy kéne és felkoncol a falu... Folytassam? xD hagyjuk már...
2012. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MBS válasza:
0%

Játszottál már szerepjátékkal? Igen sajnos meglepő de ilyenek történnek egy szerepjátékban és mivel órákat (akár száz vagy több) ölel fel ne csodálkozz ha fél óra mig elindul, bár nem tudom miről beszélsz mivel nem rossz az eleje. Pár percig beszélnek amit megint lehet értékelni ha érted miről van szó. A falu nem koncol fel max az őrök és azok sem egy csirkéért max fizetned kell vagy börtönbe menned vagy harcolnod velük de szerintem te kicsit túl dramatizálod a dolgot. Nem akarok veled vitatkozni de az egyik legjobb szerepjátékkal van dolgod! Ismétlem: RPG

A játék fő lényege, annyira sokrétű, hogy ennek tényleg neki kell feküdni és belemélyedni amig be nem szippant nem lehet felületesen játszani vagyis lehet de nem éri el a kellő hatást. Ha nincs kedved ehhez a stilushoz bele se kezdj. Én imádom de valahogy most nincs hozzá türelmem ezért nem is játszom vele. De majd megjön a kedvem és akkor megint belekezdek. Nagyszerű RPG tisztelet a Bethesdának! Ja és hogy ne hidd hogy elfogult vagyok tudom vannak hibái de mindazok eltörpülnek amellett amit nyújt.

2012. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Igen képzeld, sokat szerepjátékoztam, de messze ennyire nem jó a Skyrim, mint beállítod.

"falu nem koncol fel max az őrök és azok sem egy csirkéért max fizetned kell vagy börtönbe menned vagy harcolnod velük "

Te meg baromságot írsz. Instant rámrontott egy FALUSI, fegyverrel a kezében, ha megölöm, jön, a többi is, de amúgy is jönnek és kinyírnak. Wow, de jó. Hagyjuk inkább.

2012. dec. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MBS válasza:
0%
Akkor mondj egyet ami neked kedves.
2012. dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerepjátékozás alatt, csak hogy tisztázzuk, nem számítógépes játékot értettem, hanem fórumos szerepjáték-történetmesélés többen együtt, beleélve magad egy karakterbe. De már az is volt vagy 6-7 éve. Szóal mondom, mindegy.
2012. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És most mi lenne ha a kérdésre adnátok valamiféle választ?
2013. jan. 8. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!