Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Far Cry 3 hiba, az a gond,...

Far Cry 3 hiba, az a gond, mikor bent vagyok a játékban, tehát a menüt el hagytam, és látom a karaktert, a tájat stb. Esc-t nyomok, hogy meg nézzem a táska tartalmát, vagy hogy készítsek állat bőrből táskát stb, és egyiknél sem hoz be semmit! Miért?

Figyelt kérdés
ha valamit fel akarok venni azt írja teli van a táska ürítsek... be hozza alul h submit&back és kb ennyi semmi ikon,csak van a játék háttere és kész... Ha ezek után ismét ESC-t nyomok, akkor a játék is meg hal, látom a tájat a levegőből és ki írja hogy Mission Failed, még ha nem is kezdtem el... Gondolkodtam hogy a videó kártyámmal lenne gond esetleg? (Asus-ENGTS 250 512mb OCGear) Valaki tudna meg oldást erre?

2012. dec. 15. 18:31
 1/4 A kérdező kommentje:
ez a verzió Far.Cry.3.Uplay.Multiplayer.Coop.Cracked piratebay n meg található.
2012. dec. 15. 18:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Vedd meg a játékot!
2012. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, de engem nem anyu apu pénzzel, saját lábamon állok, és minden ft számít :-) Azért köszönöm a válaszod.
2012. dec. 15. 19:12
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Előzetesen megjegyezném, hogy kultúráltabb fórumokon és blogokon a warez (hivatalosan) nem témí, így segítséget se nagyon kapsz.

A Coop és multi hivatalos szerveren tört verzióval csak akkor mehet, ha nagyon fércmunka a játék és felelőtlen a fejlesztő. Vagy "túlpatchelted", vagy nem offline akarsz játszani, vagy más a hiba. A sóher/virágbolti verziók sajátossága, hogy azt kapod, amit gonosz árnyékban tevékenykedő kis hacker társaságok "nyújtanak". Jobb esetben egy többé-kevésbé használható "kerülő megoldást", kellemetlenebb esetben vírust és gyomorégést. Mindegyiket megérdemled. Ha nincs rá keret, akkor ne játsz vele, vagy legyél önállóbb! A readme, vagy .nfo fájlok elolvasása kifejezetten hasznos ám. Ha már betyárságra adod a fejed, akkor legyél kicsit ÖNÁLLÓBB!!! :)

2012. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!