Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gmailt szeretnék csinálni, de...

Gmailt szeretnék csinálni, de folyton a telefonszámomat kéri? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A számomat biztonsági okokból nem akarom megadni, akárhogy is ígéri a Google, hogy nem adja ki, viszont máshogy nem működik! Kb 50-szer próbáltam már ma és tegnap, de sose enged tovább! Csak nekem csinálja ezt, vagy másnak is? Lehet valami köze ahhoz, hogy tegnap töröltem 2 gmail fiókomat, az egyiket persze véletlenül?

2012. dec. 17. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is feljön időnként.


a "Mentés és folytatás" gombra nyomva mindig simán továbblép a fiókomba.


Ha jól emlékszem néha még egyszer megkérdezi, hogy biztos nem akarom-e megadni, mert az nekem milyen tuti jó lesz, de azokon is valahogy mindig sikerült továbblépnem.

2012. dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elnézést, figyelmetlen voltam, nem a kérdésre válaszoltam, hiszen nem egy meglévő fiókba bejelentkezésnél, hanem új fiók készítésekor van problémád.


nem tudom, mi az oka, de én most csináltam egy újat, és a tel.szám üresen hagyásával továbbengedett.

2012. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan megbízhatsz a Google-ban. Amúgy is kicsi az esélye hogy majd pont a tiédet használnák fel valamire...
2012. dec. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! engem nem enged tovább, de ezek szerint másnak igen, szóval megpróbálom más hálózatról is! Köszönöm!
2012. dec. 18. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!