Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha Magyarországon veszem meg...

Ha Magyarországon veszem meg a Rocksmith nevü játékot (gitároktato programot) akkor a programban a menü magyar vagy csak angol nyelvü?

Figyelt kérdés
Elöre is köszi

2012. dec. 18. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:

ad.1 tök mind1 hol veszed meg, olyan nyelven telepíted amire engedi és amiből választhatsz, kevés reégió only nyelves gameváltozat van


ad.2 nem jött ki magyarul a játék ezért nem lesz a menü magyar, hacsak nincs hozzá külsős magyarítás

2012. dec. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ, esetleg megtudnád azt is mondani hogy MO-n mennyibe kerül ez a program gitárral és gitár nélkül.

Köszi.

2012. dec. 18. 12:43
 3/7 anonim ***** válasza:

gitárral együtt: [link]

gitár nélkül nem találtam

2012. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez nincs raktáron de az ára ott van
2012. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi, és lenne még egy kérdésem én Xbox ra szeretnék venni, arra is van gitáros verzio?

Esetleg érdemesebb vennem egy hasznát olcsob gitárt és csak a programot meg venni?

2012. dec. 19. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:
(en nem ugyan az az ember vagyok aki eddig irt)Nos ehez kulon mas gitar van nem olyan mint a GH-hoz szoval vedd gitarral egyutt
2012. dec. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért legyünk már korrektebbek egy válaszadásnál, nehogy elvakítsuk a kérdezőt. Csak akkor vedd meg gitárral együtt, ha jobbkezes vagy. De természetesen tudsz más elektromos gitárt is venni, akkor csak az alapjátékot kell megvenni, de nem tudom, hogy ahhoz hozzácsatolják-e a cuccokat (pl a Jack aminek a másik kimenetele USB), így lehet külön kell őket beszerezni, de egyáltalán nem lesz nehéz, mert külön árulják hozzá. Ha akusztikus gitáron akarsz játszani akkor meg hangszedőre van szükséged. De ha nincs elektromos gitárod (vagy olyan akusztikus ami elektronikus) akkor vedd meg gitárral, a Les Paul nagyon jó gitár.
2012. dec. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!