Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyi ideig fog tartani a...

Mennyi ideig fog tartani a Mass Effect 3 honosítása?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig srácok. Állandóan csúszik a megjelenési idő. Először ősz volt aztán karácsony, de amilyen állapotban van a legoptimistább becslések szerint is 2013 szeptembere előtt kizárt. Van olyan, hogy egy hétig meg se mozdul a számláló. Olyan ember végzi a lektorálást aki sosem ér rá semmire. Ez persze nem az ő hibája mert rengeteg a munkája, de így a honosítást sem tudja rendesen folytatni. Több sebből vérzik az egész projekt. Csodálom, hogy eddig még működött.

Ráadásul a csapat minden egyes új DLC-t lefordít amit kiad az EA ami még tovább hátráltat mindent.

Ezen kívül egy ideje elég diktatórikus hangulat uralkodik az oldalon. Nagyon szűken be vannak határolva a témák és, ha egy kicsit is kritizálsz azonnal elküldenek a jó anyádba, majd pedig kizárnak. De ez talán a rájuk nehezedő nyomástól van.

Végtelennek tűnik a munka ami még hátra van, de azért haladnak.

Remélem a becsült időpontommal tévedtem, de amit láttam az alapján ezt a következtetést vontam le.


2012. dec. 18. 12:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!