Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van valami játék erre a gépre?

Van valami játék erre a gépre?

Figyelt kérdés

erre a gépigényre kéne.

Nem nagy cucc de vannak amik futnak pl cod 2

cpu:amd sempron 1800+

ram:1,25gb

grafikus:radeon9600sefamily asus



2012. dec. 18. 14:55
 1/4 anonim válasza:
Hát ez valóban elég gyenge konfig.Bár a ram talán még soknak is mondható,ebben a környezetben az 512MB volt általános.2003 körüli-előtti sport/akció játékok általában jól futnak rajta.Nekem is sokáig hasonló volt és csak tavaly újítottam erősebbre.Mondjuk én kalandjátékos vagyok,azok a gamék sokkal kevesebbel beérik általában.Full dx9-es játékok már eléggé megizzasztják ezt a gépet.Amik nálam szépen futottak:Mint írod COD2,NEED for SPEED underground,most wanted,carbon,stb. széria,medal of honor:pacific assault és előtte lévők,DOOM3,half life 2.Hirtelen ennyi jut eszembe,ezek időbeli környékén kutakodj.Üdv!
2012. dec. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ok kössz én is nemsokára ujitok rajta kikcsit_:D
2012. dec. 19. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Star Wars Battlefront 1-2
2012. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Honan tölthető le a bf 2?
2012. dec. 20. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!