Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Írnátok pár játékot amit...

Írnátok pár játékot amit egyedül is lehet játszani?

Figyelt kérdés
Nincs tesóm. Barátom se nagyon. Olyan játékokra gondolok mint pl. karaoke, esetleg vmi szituáció eljátszása vagy ilyesmi. Ha egyedül vagyok itthon akkor egész nap a gép előtt ülök és nincs más dolgom. Esetleg tudtok olyan játékfélét írni ami lefoglal egy kis időre? Fontos lenne! ;D 12/L

2012. dec. 19. 19:41
 1/7 anonim válasza:

Miért nem olvasol valami könyvet? Nem kell egyből lexikonnal kezdeni..

De ne akarj a gép előtt maradni. Nincs barátod? Suliból barátok/nők ? Miért nem társasjátékoztok? Nem olyan elavult az! Higyj nekem!

2012. dec. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tok kivel :S
2012. dec. 20. 17:44
 3/7 anonim válasza:
Találj ki társasjátékokat.Rajzold meg a pályát,találd ki a szabályokat.
2012. dec. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Majd ha lesz kivel,akkor hasznát fogod venni.Előző voltam.
2012. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi jöhetnek még tippek :D
2012. dec. 22. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem egy friss téma, de azért én is beleszólnék...

Ha "kockulni" akarsz, akkor ajánlom a Sims bármelyik részét. Itt te építesz karaktert, várost, világot, állatkákat, meg mindent, amit el tudsz képzeni :)

Rengeteg kiegészítővel rendelkezik és nagyon leköt. Eredetileg a húgomnak szedtem le, hogy játsszon vele, de egy kis időt én is eltöltöttem a Sims világában :)

Minecraft-ozhatsz is, ez egy lego szerű játék, nem fejteném ki.


Ha az első kommentelőt akarod követni, akkor kezdj mondjuk olvasni Daren Shan könyveket... :) A Démonvilák című könyvsorozatot pont a te korcsoportodnak találták ki.

És mellesleg, ha elkezded olvasni, akkor nem tudod majd abbahagyni :D

2013. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ! Már régebben játszottam sims 2-vel. Most újra elkezttem. köszi a tippet ;)
2013. jún. 15. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!