Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA12-n, XBOX360-on lenne...

FIFA12-n, XBOX360-on lenne két kérdésem. Az első, hogy hogyan lehet irányítani a büntetőt, a második, hogy hogyan tudom előrehívni a kapust szögletnél?

Figyelt kérdés
A büntetőről annyit, hogy nem tudom, mit kellene nyomni, ha a görgőt egy kicsit is odébb húzom, mellé/fölé lövi.

2012. dec. 19. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Büntetőnél a játékos név alatt van egy csík és annak a középét kell eltalálni
2012. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Büntetőnél a zöldben kell megállítani a csíkot a játékos neve alatt, és utána kell célozni.

Ajánlom ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=N_f9--Gf5mU

Angol tudás jó, ha van, de nem nélkülözhetetlen. Gyakorlóarénában a büntetőterületen belül valamelyik irányba lenyomod a "4 irányba álló + jelet" a kontrollereden, és már gyakorolhatod is a végtelenségig, és az L vagy RT-vel (nem vagyok benne biztos fejből) beállítod az irányjelzőt segítségnek.


Kapusról nem tudok nyilatkozni, tapasztalatom szerint vagy előrehozza a gép vagy nem.


Bármit nem értesz Fifával vagy Xboxxal kapcsolatban nyugodtan fordulj hozzám privátban. :)

2012. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kapust úgy tudod előre hívni hogy ha benyomod és tartod az "Y" gombot amikor elvégzi az ellenfél a szögeletet.
2012. dec. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. te nagy ész vagy. Nem kihozni akarja a kapust, hogy kiüsse a labdát, hanem amikor támad akarja előrehozni, a saját szögletéhez. :DDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jól van.

Úgy tudom hogy nem tudsz kapussal szögletet hívni..

2012. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kicsit félre sikerült a mondat ..

Úgy tudom hogy kapussal szögletet nem tudsz rúgni/azaz nem lehet.

2012. dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még mindig nem sikerült, nem rúgni akarja a kapussal, mert azt lehet, hanem előrehozni fejelni. Ha láttál már focimeccset, ha hátrányban vannak az utolsó percekben előrehozzák. :DDDD
2012. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jól van :D

Amúgy régen amikor ps2-n játszottam utolsó percekben fel lehetett hívni,próbálj szögletet szerezni utsó percekben amikor vesztésre állsz,.

2012. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A Büntetőkre adott választ nagyon-nagyon szépen köszönöm.

A szögletnél próbáltam, de nem sikerült...

2013. jan. 4. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!