Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Civilization 5 városfoglalás bug?

Civilization 5 városfoglalás bug?

Figyelt kérdés
A civilization 5 játszása közben úgy döntöttem megtámadom a szomszédos birodalmat. Így is történt kb 1 óra alatt elfoglaltam minden városukat kivéve a fővárost. 4 ágyús egységem van a város körül minden körben beleeresztek 1-1 golyót, amellett még 3 hajó és 4 számszerjász, minden körben leszedem a város életerejét 0-ra, de sehogy sem sikerül elfoglalni. Bent van nekik 1 íjász és egy munkás egységük, de nem jönnek ki még ha eltávolodok a várostól és várok egy pár körig akkor sem. Ez egy bug lehet? Már 4x felülírtam a mentésemet, lehet, hogy rosszul tölti be? nem értem, pedig múltkor még a fővárost is elfoglaltam minden gond nélkül... :s Most miért nem engedi? Gondolkodtam az előröl kezdésen, de nem először találkozom ezzel a hibával. Van rá valami megoldás? Előre is köszönöm!

2012. dec. 21. 20:40
 1/1 anonim válasza:
Szia! Lehet nem teljesen jól értelmezem, de.. ha csak simán "szétbombázod" a várost (ágyúkkal, távolsági egységekkel, hajókkal, repülőgépekkel ne adj isten atombombával) és az erejét leszeded 0-ra akkor még nem a tiéd :) Lényegtelen ki mi van bent ilyenkor a városba, muszáj bevonulnod egy közelharci egységgel.
2013. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!