Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet kirakni egy rubik...

Hogy lehet kirakni egy rubik kockát?

Figyelt kérdés
Egy oldalt meg az első sort ki tudom rakni de tovább nem. Hogy lehet?

2012. dec. 22. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
keress rá az interneten :) én az első kettő sort meg az utolsó oldalt / nekem a sárga / ki tudom rakni, régen teljesen ki tudtam de elfelejtettem
2012. dec. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szétszeded, és megint összerakod. :D


Próbálkozzál!

2012. dec. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak jópofa videók a Youtube-on, nézz meg egyet, én egy ilyen alapján raktam ki. De ha akarod, leírom, hogyan kell.

Először ki kell rakni a fehér oldalt.

A következő lépés, hogy úgy rakd ki, hogy a sárga (az alsó) is jó legyen (nekem ez 3 hétig tartott).

A lépések megegyeznek, csak arra kell figyelni, hogy az adott szín jó helyre kerüljön.

Nem tudom teljesen elmagyarázni :D

2012. dec. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
El tudnád magyarázni mert videókat találtam de nem értettem a 2. lépést. A fehér oldal + az első sor megy de tovább nem. Szóval ha elmagyaráznád azt megköszönném.
2012. dec. 26. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!