Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol rendeljek airsoftot?...

Dome1999 kérdése:

Hol rendeljek airsoftot? Olcson kb 10. 000-ft értékben legyen automata és elektromos vagy rúgós! Nelegyen műanyag vagy ha az akor legyen erős!

Figyelt kérdés

2012. dec. 22. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
www.airsoftgun.hu itt szét nézhetsz de ha jól tudom rugós automata az nincs(nem vagyok benne biztos) elektromost szerintem ennyiért nem kapsz (újjat biztosan nem) amúgy vannak szép fegyverek viszonylag olcsón, anyaguk ebben az árkategóriában ABS ami egy műanyag(sok valódi fegyver markolatát is ebből készítik) ami tartósnak mondható esetleg a belső szerkezet lehet még fémből ... sajnos jómagam még nem jutottal el odáig, hogy rendeljek is szóval a kiszállításról nem tudok nyilatkozni... azért remélem tudtam segíteni :D
2012. dec. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyan verziók amiben megtalálható az AEG és Spring üzem egyszerre: Ha ne adj lemerülne az aksija a fegyvernek és nincs másik, akkor a fegyver rúgós üzemmódját használhatod, de ezek kb. 80k forintok. :)


Szóval, ami neked kell... hát ebben az ár kategóriában nem nagyon találsz, csak kínai törékeny, gyenge ... érted.

Ha még hozzá tudsz tenni +10k-t akkor már tudsz venni egy alap fegyvert (pl: CYMA AK-47), én is annyiért vettem az elsőt és még most is meg van :) már 3 éve, de az már csak másodlagos.


Szerintem tegyél még hozzá és kapsz már jó fegyvert.

2012. dec. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jakus Tamás ***** válasza:
Nem kapsz egy oldalon sem kielégítő minőségű aeg vagy rúgós fegyver 10000-ért.maximum pisztolyt de azt is használtan. Gyűjts hozzá még egy keveset és úgy már érdemes keresgélni
2012. dec. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2013. jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!