Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Legaue of legends-ben mit...

Legaue of legends-ben mit jelent a snowball, illetve az elo?

Figyelt kérdés

2012. dec. 23. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elo az a ranked ratinged ha jól tudom, a snowball pedig nem csak a játékban hanem a hétköznapi nyelvhasználatba is a hógolyó.:D
2012. dec. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A Snowball lehet, hogy hógolyót jelent, de a játékban egész más értelme van.


Az a lényege, hogy ha az elején sikerül valakit megölnöd akkor kezdeti előnyben vagy és ezt kihasználva úgy törsz felfelé mint egy hógolyó ami egyre nagyobb lesz. Innen a név. Plusz még a stackelődő cuccokat is ide veszik pl.: Mejai's, mert ezek is növelik az erődet ha ölsz és pörög a hógolyó effekt. ;)

2012. dec. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :D
2012. dec. 27. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:
500+ normal 5v5 winem van, és sosem használta ezt a kifejezést senki sem.
2012. dec. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szegvári Attila válasza:
Az a legszebb 2800 + winem van és mi sem mondogatjuk gyakran csak nagyon ritkán. Ha stackelős item akkor aztmondjuk hogy na most jön a troll item és akkor ide minden killt. Ha meg így snowballoskodunk azt se jelentjük ki úgy csak takaroggyál innen mert fejbeverlek. És akkor tudja hogy stackelünk:)
2012. dec. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!