Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrimban nagyon unalmas a...

MBS kérdése:

A Skyrimban nagyon unalmas a warrior (szóval a melee)? Mert meguntam a lopakodást.

Figyelt kérdés

2012. dec. 23. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hali! Nekem Skyrimban eddig 50 karakterem legalább volt (nem tudtam választani :) ), abból 20-25 lopakodásra volt kiélezve, nagyon fun volt, főleg ha illusiont is használtál hozzá. Láthatatlansággal ellenfél mögé mész és elvágod a torkát, vagy calm képességgel lenyugtatod őket, nem tudnak harcolni, és egyesével megölsz mindenkit. Ha harcosban gondolkodsz én azt tudom mondani hogy nem olyan izgalmas mint a többi kaszt. Varázsló az akivel lehet még szórakozni, a harcos szerintem nem egy ilyen kaszt. Azt javaslom próbáld ki, játssz vele 2-3 órát, és látni fogod milyen is.
2012. dec. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mást jelent az unalmas, ki kell próbálnod, ha végigvittél egy dungeont vagy kettőt-hármat már érezni fogod, egyébként a battle mage ami még tényleg izgalmas.
2012. dec. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 rafikesz ***** válasza:
én az első karimmal úgy toltam, h bal kézben mágia, jobb kézben 1kezes fegyver, és én elég sokáig elvoltam vele, csak aztán elkezdtem nézegetni a képesség fákat, és rájöttem, h a többi sokkal kifizetődőbb... na mind1, nekem nagyon tetszett az a megoldás, és sztem egész hatékony volt :D
2013. márc. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Oravecz János ***** válasza:

Ha szeretnél egy mindenhez értő karaktert, akkor itt egy sorozat, így bármikor válthatsz játékstílust:

[link]

2013. ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!