Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Erre a gépre tudnátok mondani...

Dominik151 kérdése:

Erre a gépre tudnátok mondani játékokat? Nem a legjobb de légyszi próbáljátok meg.

Figyelt kérdés

ACPI x86 alaplapú pc


AMD Athlon(tm) II X4 631 Quad-Core Processor CPU típus 2x2600 MHz


AMD Radeon HD 6450 (vidi kátya)


Memória 4 GB DDR3 SDRAM (667Mhz)


Tudom nem valami jó sajna. Mindenféle játék jöhet de az fps-nek örülök a legjobban. Előrre is nagyon köszi a válaszokat!



2012. dec. 24. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Quad core?? !! A procid elég erős játsz a witcher2 vagy doom 3, amnesia
2012. dec. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Játsz onlineba Counter-Strike 1.6, azt még a 2001es gépek is elviszik vagy töltsd le a legújabb verzióját abba jó a grafika, nem nagyon lehet megunni a játékot valaki 14 éve nem unta meg, Ha megunnád, Csinálj saját configot, tanulj meg bunnyzni aztán surfozni sniperezni, és sok sok elfoglaltság van még, fejleszheted reflexedet is, Ha ezeket meguntad csinálhatsz szervert jó be configolod megfeleö pluginokkal és ha jól csinálod fognak jönni gamerek akik vesznek admint, ebből talán még havi 5-15Ezer FT -d is lehet. :)
2012. dec. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jaja a coutner striket énis ajánlanám 6 évig 1.6oztam 2 honapja tértem át a CounterStrike Global Offensive ra, és szerintem egy 6 évet még ezzel is elleszek:) jo ha vannka a játékban is ismeröseid, és egy egy délután letudtok ülni egy jót warozni.... ja és ne letöltsed hanem vedd meg! mivel neten cska ugyfogsz a CSGO val tudni jatszani.. 1.6ot letudod tölteni PUB szerverekre mehetsz törtre de az emberk 60%a csal ott.... inkabb nessajnald ra az 1.6ra azt a 800-1200ft t a CSGO ra pedig azt a 2500t de leárazva azis van hogy csak 1000-1500.. msotanában sok akcio van steamen! ja és töltsed le a STEAM keret programot (ingyenes) abban rengeteg játékot találsz amiben rengetek az ingyenesen letölthetö is :)
2013. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!