Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 3+ The Sims 3:...

The Sims 3+ The Sims 3: Természetfeletti erők: Nehéz velük játszani?

Figyelt kérdés
Ma fogom megkapni ezeket, és nézegettem a játékhoz kapcsolódó oldalakat, és hát voltak olyan részek, amiket semennyire nem értettem. Csak az oldalakon tűnik nehéznek, és ha majd elkezdek vele játszani, akkor már egyszerű lesz? Vagy tényleg ilyen nehéz?

2012. dec. 24. 10:20
 1/8 MacsekCicus válasza:
Hogy érted hogy nehéz? Szerintem nem de ird le hogy hogy érted és válaszolok :D
2012. dec. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy a honlapokon el vannak magyarázva pl. a csaláskódok, vagy mik, meg hogy hogyan építsünk medencét, és én ezekből pl. egy szót sem értek. Szóval az a kérdésem: akkor majd megértem, hogy mit kell csinálni, ha látni is fogom a játékban?
2012. dec. 24. 10:32
 3/8 MacsekCicus válasza:
Szerintem igen meg fogod érteni, az építés ugyanaz nem nehéz nemtudom játszodtál e már a sima simsel de ugyanaz csak több a lehetőség
2012. dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megfogod érteni, csaláskódokat pedig nyilván nem muszáj használni.
2012. dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag ennél könnyebb játék már nem nagyon létezik... építeni nem muszáj de amúgy sem nehéz, csak kattintani kell meg kiválasztani mit akarsz... semmi egyéb. Csalást használni nem kell... én értelmét sem látom.
2012. dec. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nem nehéz mivel ha nem is érted, a játék segít és elmagyarázza, nem tudom mennyire ismered a játékot ha nem ne aggódj nagyon hamar belejön az ember ha meg ismered akkor meg semmi extrém szinte minden ugyan az ha ajánlhatok valamit akkor ha boszorkány simmmel játszol a kísértet átkot ne nagyon használd mert ha elrontja akkor alulról fogja szagolni az ibolyát.....és én nagyon kiakadtam mikor velem történt mivel 3 napi munkám ment kárba-.-"
2012. dec. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nehéz, építeni nem muszáj, a csaláskódok lényege pedig a nevében van.
2013. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg fogod érteni. Egyébként a medence építés nagyon könnyű, olyan mintha falat húznál.
2016. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!