Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet a Pou játékot...

Hogy lehet a Pou játékot hackelni?

Figyelt kérdés
Légyszi valaki mondja el :) vagy ha tud valamilyen jó programot

2012. dec. 24. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogyne. 2013-ban már csak olyan játékok lesznek hogy mindet és benne mindent hackelni kell, különben nem tudsz semmit csinálni rajtuk. Eddig az volt a menő ha valaki jól játszott, de a rohanó világban már az a menő ha normál játék helyett csak kijátszod a rendszert és mindent megkapsz egyből. Nem baj ha oda a játékélmény, mert úgyis te vagy a nyertes.
2012. dec. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem,hogy gyere ide okoskodni,hanem azt,hogy hogy lehet a Pou-t hackelni,mert láttam a youtuben egy videot róla..
2012. dec. 24. 11:06
 3/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb hack sima átverés. Csinálnak róla egy hihetőnek tűnő videót majd hozzá egy linket. Tudják hogy a sok kölyök rá fog ugrani, és két dolog történik:


- vagy letölthető egy ismeretlen program, amiben vírus, kémprogram van és te azt önként elindítod

- vagy egy olyan oldalra vezetnek el ahol meg kell adni a számodat és több ezer forintot szednek el tőled, rosszabb esetben egy emelt díjas szolgáltatásra fizettetnek elő hogy folyamatosan fizess


Az esetek többsége erre megy ki, és azért látsz egyre több játéknál hackről szóló tartalmat, mert ez egy új és egyszerű lehetőség hogy átverjék az embereket. Amíg egy sima vírusnál megvan az esélye hogy kételkednek benne és nem indítják el, addig egy megszerkesztett videóval még kedved is kapnak az emberek hogy letöltsék és elindítsák valaki programját, bele sem gondolva hogy nem azt kapják amit hisznek.


(okoskodás vége)

2012. dec. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is meg van hackelve szoval tényleg meglehet hackelni..

bluethooton kell átküldeni valamit a másiknak (nem tudom mit barátnőm csinálta)

2013. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Angicuu válasza:

Nem tudom hogy mit magyaráztol első kézdező mert az

Nálam úgy működik hogy normális kérdésre normális

választ kéne adni amúgy hogy a kérdésre válaszoljak

Igen a pou-t lehet hackelni nekem a pou-mon végtelen pénz van

De nekem unokatesóm küldte át Bluetooth-n :-D

amúgy ogau netről sose tölts le semmilyen hacket remélem segítettem :-D sok sikert a hackhez

2013. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Tölsd le a Gamecih.apk filet.

Mőködik, én még csak hill climb racing-on príbálkoztam de univers-ális úgyhogy elvileh...

2013. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Angicuu Mi a program neve? Megkérdeznéd?? Leccike!!:)
2014. márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legkönnyebb a lucky patcher.
2016. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!