Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A counter strike 1.6 nevű...

A counter strike 1.6 nevű játékot lehet net nélkül is használni?

Figyelt kérdés
A játékot fel telepítettem, de egyik pályán sincsenek ellenségek, és az a baj, hogy netem sincs:( szóval lehet úgy játszani hogy a gép ellen? mert sehogy sem tudom beállítani:( Hogyan lehet így beállítani? Előre is köszi:)

2012. dec. 24. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy sehogy, külön kell hozzá botokat (gépi ellenségeket) letölteni. Hogy, hogy azt majd valaki megmondja, én már legalább 6 éve nem játszom. :/
2012. dec. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké:) és honnan tudom letölteni hozzá a botokat?:)
2012. dec. 24. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a neve Z-Bot keress rá google-ba :) Letöltöd kicsomagolod és bemásolod a cs/cstrike mappába. Utána elidnítod CS, belépsz és konzolba be kell írni bot_add_ct vagy add_bot_ct nemtudom már melyik a helyes sorrend. ha pedig ct vagy akkor bot_add_t vagy add_bot_t
2012. dec. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2012. dec. 24. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!