Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kaptam karácsonyra egy V-max...

Kaptam karácsonyra egy V-max alloy modell TY901 RC helikoptert, de nem működik rendesen. Többi lent! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ha felszáll csak pörög ,és eléggé ingadozóan mozog ,ki leng. Sajnos nem birok rájönni mi lehet a probléma! Ha egyszer felszállok nem bírom stabilizálni ,de eddig sikerült és tudtam rendesen irányítani. Mi lehet a gond?
2012. dec. 24. 22:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Próbálgatni se merem nagyon ,mert már lepattogzott egy kicsit az alsó propeller és félek hogy garanciába se veszik vissza ,ha arra folyamondék
2012. dec. 24. 22:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az irányítóval van a gond, szerintem vigyétek vissza mielőbb és cseréltessétek ki :)
2012. dec. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnos már nincs rá mód.. teljesen tönkre ment ,szét esett a propeller tuti nem veszik be garanciába:/
2012. dec. 24. 22:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez most kellően sz*r karácsony volt..
2012. dec. 24. 22:47
 5/6 anonim válasza:
próbáljátok meg kicseréltetni vagy megjavíttatni, veszteni valótok nincs. Én is ugyanilyen helikoptert kaptam és az elején nekem is pörgött, de a használati utasításban le van írva hogy mi a megoldás.
2012. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
vissza küldtük garanciába ,viszont nekem nem volt magyar használati útmutatóm ,csak annyi ,hogy ki forgalmazza meg ,hogyan lehet tölteni. Ezen kívül semmi.. Volt angol nyelvű leírás is ,de ott se nagyon találtam! Mindegy ,ha küldenek egy újat majd utána nézek ,és próbálgatom! Amúgy az a vicc ,hogy úgy hirdetik fémvázas SZUPER STRAPABÍRÓ helikopter.. Aham.. :D neki mentem egy kartondoboznak vele és el is romlott:D
2012. dec. 28. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!