Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kérlek soroljatok fel nekem...

TóthHanna kérdése:

Kérlek soroljatok fel nekem pár Minecraft szervert! Mindegy, hogy milyen nyelvű csak jó legyen! A letöltése is ingyenes legyen. Meg könnyű is! (? )

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a Minecraft-ot! Csak (Colos22) szeróján játszok jelenleg! De még kérlek felsorolnátok párat aminek ingyenes a letöltése és egyszerű is! Az mindegy, hogy milyen nyelvű szerver! De azért inkább próbáljatok magyar szerókat mondani!!! Köszönöm előre is:DD Sziasztok!!!! xD :DD

2012. dec. 25. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:

MinecraftHU szerver

[link]

[link]


A szerverhez való klienst a [link] oldalról tudod letölteni, miután regisztráltál.

A profil fülön írnod kell egy bemutatkozást a wiki alapján. [link] wiki/index.php/%C3%9Ajoncoknak


Ezek után a szervert az srv.minecraft.hu ip címen éred el.


Üdvözlettel,

Sorler

[Tag/Fa/Ex-Builder/minecraft.hu admin]

2012. dec. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod: Majd megnézem a klienst! Tényleg kösz!
2012. dec. 27. 08:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a klienst amit írtál meg regisztráltam is be is mutatkoztam wikin! Ez megvolt 30 perc alatt! De futtattam a játékot beadtam a bejelentkezés ablakot! Bejelentkeztem! Ott elkezdett valamit tölteni! Ez eddig jól ment! Betöltötte, és kilépett onnan! visszaléptem még egyszer a bejelentkezés abllakba! Bejelentkeztem, és nem kezdett el letölteni semmit! De mikor beírtam a nevem, jelszavam rámentem, hogy login- vagy is belépés és eltűnt a bejelentkezés ablak! De utána bármennyit vártam nem adott be semmit! És ezt többször elismételtem! De nem ad be semmit miután bejelentkezek, és eltűnik minden! De miért nem??? Kérlek segíts!!!! Köszi előre is! :DDD
2012. dec. 27. 08:49
 4/5 anonim válasza:

188.138.101.184:25592


Gyertek fel! :)

2012. dec. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kell segítség már megy a játék! De attól még továbbra is sorolhatjátok a szerókat! Sziasztok :DD
2012. dec. 29. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!