Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv! Valaki tud olyan magyar...

Gonda9 kérdése:

Üdv! Valaki tud olyan magyar wow szervert ami nem tartalmazza az eggyik kiegészitöt sem azzaz a sima alap wow on lehet jatsznai privát szerverekre gondolok!?

Figyelt kérdés

2012. dec. 25. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Vanilla. Szinte teljesen kihaltak, magyar meg tutira nincs. Még a TBC-s szerver is ritkaság számba megy. De én is szívesen játszanék újra 1.12.1-es patchen.. :) Hjaj..azok a régi szép idők!
2012. dec. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is vanilázok csak hát nem nagyon értem az angol nyelvet quest helpert meg lusta vagyok berakni aztsetudom hogymenjek el instába mert eddig wotlk tam ott meg ottvan a df és te vanilázol?
2012. dec. 25. 16:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, én a Molten WoWon Catázok. Ott már van beépített Questhelper féleség (mapen mutatja, hogy hova kell menned a cuccért.)

Vanilla óta játszok, szeretem is a vanillát, de úgy gondolom, hogy a játék a kiegészítők alatt csak fejlődött. Bár eddig nálam a legjobb kieg. a TBC volt. :) Ha gondolod írj üzenetet, aztán akkor gyere Catázni. Segítek. :)

2012. dec. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet felnéznék de akkor ujra kéne kezdenem mindent? patchelés stb?
2012. dec. 25. 16:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. dec. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tervezem a cataclysm megvételét és azon akkor mar nemkel lsemmit se csinalni csak realmsitet atirni?
2012. dec. 25. 16:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehogy megvedd, ha törtözöl!!
2012. dec. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De letölteni pedig nemakarom :( meg szenvedni vele
2012. dec. 25. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!