Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi tévő legyek? (Steam)

Mi tévő legyek? (Steam)

Figyelt kérdés

Karácsonyra a Magicka Collection nevű játékot kaptam,feltelepítettem,de nem tudom elindítani. :S

Megvan nyitva a Steam,de amikor rámegyek az ikonjára,vagy Steam-en az "indítójára",akkor egy ablakot ad ki,hogy Magicka CD-kulcs,s alul látható a játék neve,plusz a tétel,amiről azt írja,hogy írja fel/jegyezem meg,mert majd be kell írni. Rámennék,hogy játék,de amikor rámegyek,akkor ahelyett,hogy elindulna,akkor egy hibajelentést ad ki. :S

(A Magicka hibát észlelt,ezért leállt. A kellemetlenségért elnézést kérünk,bla,bla,bla...)

A blokk nincs meg,visszavinni nem tudjuk,de nem is karom,mert nagyon tetszik(tetszene :S).

Előre is köszönöm az értelmes/hasznos válaszokat/tippeket! :)



2012. dec. 25. 19:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve amikor kiadja a CD-kulcsot,akkor az más,mint ami a kézikönyv hátulján van!
2012. dec. 25. 19:32
 2/2 A kérdező kommentje:
Bár most nézem,az Steam-aktivációs kód.
2012. dec. 25. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!