Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Itt van valaki aki rajtam...

Itt van valaki aki rajtam kívül sims 2-vel játszik?

Figyelt kérdés
nekem megvan az összes "nagy" kiegészítő (azaz amiben nem csak cuccok vannak) tudtok írni cssaládcélokat? mint pl. kettő felnőtt, összeházasítani őket és állatokat tenyésztenek és elküldik őket dolgozni és ebből élnek. Ilyenekre gondolok.

2012. dec. 25. 21:31
 1/7 B25 ***** válasza:
100%
Én játszok és most születtek először ikreim. Próbáld ki azt hogy a környezetedben élő embereket formázod meg.
2012. dec. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 daniel128 ***** válasza:
én is játszok és én is adok célt lehet hogy hülye cél: legyen 11 gyereked ebből öt legyen felnőtt ( de több is lehet:D)
2012. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is játszom. Az a legjobb, ha valami teljesíthetetlent tűzöl ki. Pl.: 5 generáció egy házban...
2012. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszenek a válaszok. Az elsőnek üzenem, hogy ha akkor amikor az anyának már nagy hasa van túrótortát etetsz vele ikrei születnek ;) Még valamilyen ötlet?
2013. jan. 1. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:
én még most is játszok vele am nekem egyszer 3-as ikrek születtek folyamatosan etesd vele a túrótortátt (éjszakai élet ben van) és neked is lehet hogy lesz
2013. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azt hogy érted hogy éjszakai élet? PL. a "belvárosban" lenni?
2013. febr. 1. 20:12
 7/7 anonim ***** válasza:
az éjszakák kiegészítő ez: the sims 2 éjszakák
2013. febr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!