Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Borderlands 2: megkaptam...

Borderlands 2: megkaptam karácsonyra és mikor aktiválni próbáltam steamen azt írta hogy már aktiválva van?! (Duplicate Product Code)

Figyelt kérdés

"The product code you've entered has already been activated by an existing Steam account, and is therefore invalid. Your activation of Borderlands 2 Retail has not been completed."


A játék bontatlan volt, nem tudták kinézni belőle. Tescoban vettem. Mi a teendő, mit csináljak?

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. dec. 25. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megvan a blokk, akkor a helyedbe vissza vinném a Tesco-ba, hogy cseréljék ki.
2012. dec. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, de már ki lett bontva és nem hiszem hogy vissza vennék. Hiába mondanám el nekik a problémámat, azt mondanák, hogy én próbálok csalni és nem vennék vissza. De persze majd megpróbálom.

Ha mégse sikerülne akkor mi mást tehetnék?

2012. dec. 25. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz még a Steam-nek. [link]
2012. dec. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre az oldalra majd külön kell regisztrálni, meglévő Steam account nem jó.
2012. dec. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megpróbálom! Megy a zöld pacsi! ;)
2012. dec. 26. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!